Back to the 50’s FOTO!


XX amžius, kaip nei vienas kitas, buvo pilnas pasaulinio masto politinių ir ekonominių įvykių. Tačiau šis laikotarpis taip pat buvo nepaprastai įvairus ir kas dešimtmetį besikeičiančia pop kultūra. XX amžiaus pradžią nuženklino du pasauliniai karai, daugybė konfliktų ir tragedijų, todėl penktasis dešimtmetis – kai jau buvo galima lengviau atsikvėpti – sužibėjo visomis ryškiausiomis spalvomis ir suskambėjo ypatingai smagia muzika. 
Šio Unity sezono pabaigą ir norime atšvęsti vakarėlyje „Back to the 50’s“, kuris įvyks š. m. liepos 5 d. Laiko dar yra, todėl tikimės, kad pasistengsit ir į „rock n roll“ pobūvį atvyksite atrodydami lyg žengtumėte tiesiai iš penkiasdešimtųjų! Pateiksime keletą pavyzdžių, bet nebijokite jaustis laisvai, fantazuoti bei eksperimentuoti!
 

Keletas idėjų

Merginos tuo metu dažniausiai rengdavosi pūstas spalvotas sukneles ar  sijonus, kurių ilgis siekdavo kelius ar būdavo kiek žemiau jų, o juosmuo segdamosi ties liemeniu. Viršutinėje dalyje būdavo įprasta dėvėti „polo“ stiliaus marškinėlius ir platų diržą ant jų. Galima užsimesti priekyje užsagstomą megztuką. Bateliai paprastai būdavo žemapadžiai (kad būtų patogu šokti☺), juos audavosi su šviesiomis kojinytėmis. Plaukus buvo populiaru sušukuoti į uodegą. 
Vaikinų tarpe buvo populiarūs keli variantai. Dažnai buvo dėvimi pilkšvi ar rusvi klasikiniai vyriški kostiumai. Taip pat universiteto stiliaus kostiumai ir drabužiai, tokie kaip švarkai su universiteto logotipu ir „oxford“ stiliaus megztukai su rombais. Šiuo laikotarpiu ryškų akcentą teikdavo išraiškingi akinių rėmeliai. Plaukai buvo gausiai sutepami ir formuojama tvarkinga šukuosena. Kitas variantas tai siaurėjantys džinsai, odinis švarkelis ir „wayfarer “ stiliaus tamsūs akiniai. Plaukai suglostomi atgal. 
 
 
 
 
  


 
 


 

 

 

 

 

 

UNITY ŠLOVINIMO VAKARAS VILNIUJE
Unity naujakas!
Unity sezono atidarymas!!!