UNITY Camp'us 2009

Unity camp'us - tai trijų dienų renginys, į kurį atvyko net 150 jaunų žmonių iš visos Lietuvos, taip pat iš Latvijos, Vokietijos, Prancūzijos, Airijos, JAV, Indijos bei Brazilijos. Tai ko gero buvo didžiausia krikščioniška jaunimo stovykla Lietuvoje. Atidarymo vakarą grojo Unity worship komanda su Daniel Filimonov, paruošusi įspūdingas dainas, kurių viena netilo visas renginio dienas!  Dalyvius pasveikino Unity camp'us 09 veidas - Šarūnas Narsejevas. Vėliau veiksmas persikėlė į plačią „Guostos" teritoriją ir kiekvienas rado sau maloniausią užsiėmimą: vieni romantiškai vakarojo prie didelio laužo su gitaros garsais, kiti kaitinosi pirtyje, garuojančiame karštame kubile, o mėgstantys skaniai pavalgyti būriavosi aplink smilkstančias šašlykines. Šeštadienio rytą visus prižadinęs gaidys, kvietė į pusryčius, kurių metu savo mintimis apie svajones ir gyvenimą dalinosi Neringa Andriušytė. Ir nors vėliau visus užklupo visą dieną nerimęs lietus, o organizatoriai turėjo improvizuoti ir keisti numatytą programą, Unity camp‘us dalyviai nenusiminė ir aktyviai dalyvavo krepšinio, futbolo ir tinklinio žaidynėse. Taip pat didelio populiarumo sulaukė ir muzikos bei šokių grupelės, kai kas rinkosi fotografijos sritį. Beje lietus nesutrukdė ir ekstremalioms maudynėms ežere. Kai kas tiesiog jaukiai, bet inirtingai žaidė stalo žaidimus.

Šeštadienio vakarą publika labai karštai priėmė grupę iš Estijos „Timeless" su nuostabia vokaliste Julija Matvejeva! Visi šoko, kartu dainavo ir nepaprastai energingai įsiliejo į pasirodymą. Vėliau dalyviai liko šokti aikštelėje su Dj Sharaya & Dj Paliushiu. Kiti pasirinko karaokės salę arba pirties malonumus. Aišku tik tiek, kad triukšmingas vakaras tęsėsi iki aušros.

Sekmadienį pradėjo Unity worship komanda su dinamiška programa. Unity church Tomas Karkauskas kalbėjo apie pamatines Unity vertybes bei tolimesnius planus, žodžiu dalinosi Agnė Surdokaitė. Vėliau didelis dalyvių būrys dalyvavo bendroje ‚camp‘o‘ fotosesijoje.

Renginį užbaigė atsisveikinimo vakaras, kuriame buvo išdalinti prizai sporto, šokių, dainavimo srityse aktyviausiai bei geriausiai pasirodžiusiems dalyviams, atiduotos padėkos visiems rėmėjams. Muzikos ir šokių grupelės atliko savo kartu paruoštą programą. Unity worship jau paskutinį kartą atliko populiariausias stovyklos dainas.

Unity camp‘us - tai dar viena išsipildžiusi didelė svajonė, kuri tik plėsis ir augs.

UNITY Camp'us 2009 fotogalerija


Diskutuok apie UNITY Camp'us 2009