Naujienos

 

„TYLI NAKTIS“ Gruodžio 27 d.

Trečią Kalėdų dieną vyksiantis šventinis giesmių vakaras primins, kodėl visame pasaulyje yra švenčiamas tylios nakties stebuklas. Pačią tikriausią Kalėdinę nuotaiką kurs šiuolaikiškos kalėdinės giesmės, atliekamos Unity grupės akustiškai, o... »

Lapkričio 13 d. svečiuose gupė "CROSSFYA" (UK)

UNITY renginių sezoną atidarys gupė iš Jungtinės karalystės "CROSSFYA". Renginys vyks penktadienį 20 val. Unity scenoje, adresu Donelaičio g. 33, Kaunas. Bilietus galima bus įsigyti renginio vietoje, kaina 5 EUR.... »

Atsivešk talentą!!!:)

Jei turi talentą, nufilmuok, siųsk savo video mums į info@unitytm.lt ir lauk laiško su pakvietimu parodyti savo sugebėjimus stovyklos talentų vakare. Konkurso nugalėtojui kompensuosime pilną 'campo' kainą!:) Registrukis čia jau dabar!... »

Registracija į UNITY STOVYKLĄ jau prasidėjo!

UNITY CAMP'US - tai visiškai pašėlęs laikas. Laikas tam, ką nuveikti neturėjai progos ištisus metus. Per tris camp'o dienas patirsi išskirtinę galimybę akimirkai tapti lankininku, sumo imtynininku, krepšininku ar futbolininku, o atėjus vaka... »

2 % nemokama parama internetu

Skirkite mums 2% nemokamą paramą internetuSveiki, dabar skirti paramą labai paprasta. Jums tai nieko nekainuos, tik truputį laiko, o mums tai išties didelė pagalba. Šią paramą gali skirti tik tie asmenys, kurie 2014 metais dirbo ir mokėjo mokesčius Lietuvoje.Va... »

Be my guest @ Pakruojis

Pavasariui įsibėgėjant ir viskam aplinkui bundant, keliamės ir mes, pasiryždami kelionėms ir naujiems nuotykiams!Kovo 20 dieną (penktadienį) keliaujame į svečius, į Pakruojo paauglių dienos centrą, kur turėsime galimybę praskaidrinti ten besilankančių vaikų kasdienybę savo d... »

Stalo žaidimų vakaras (sausio 10 d. šeštadienį)

Susirask naujų draugų, pramiklink savo minteles ir užsitikrink gerą juoko dozę UNITY žaidimų vakare!Sausio 10 dieną kavinėje "Caif cafe" tavęs laukia patys populiariausi žaidimai! Išbandyk savo jėgas bei sėkmę žaisdamas "BINGO" ir laimėk specialų U... »

Unity Social (ŠEŠTADIENĮ)

Prasidėjus kalėdiniam advento laikui, ko gero kiekvienas trokštame jausti šventinę atmosferą, sukurtą sniego, blizgučių, kalėdinių dainų ir mandarinų. Visa tai - nuostabu, tačiau davimas ir dalijimasis savo dėmesiu ir gerumu gali teikti neprilyginamą džiaugsmą,... »

Life story night (Kaune)

Šeštadienį, lapkričio 29 d., 18 val. Žurnalai, televizija, socialiniai tinklai, serialai, filmai - kiekvieną dieną mums leidžia pažvelgti į įvairių gyvenimo istorijų atspindį. Dažnai apie žmonėms nutinkančius įvykius girdime ne iš pirmų lūpų, o skaitome... »

IN JESUS NAME (Vilniuje)

Šeštadienį, lapkričio 22 d., 18 val.Ar prieš gimstant vaikui, kas nors gali įsivaizduoti, kokią reikšmę jis turės žmonijai ir pasauliui? Ar kas nors gali nuspėti, pasakyti, ką nors daugiau, nei lytį, apie žmogų, kuris gims?Vis tik istorijoje yra v... »

Ar žinai kuo tiki?

Kas yra krikščionybė? Ar Biblija patikima? Ar tai, kuo tiki, yra tiesa? Kaip Dievas, būdamas geras ir teisingas, leidžia nutikti baisiems dalykams? Jei bent kartą esi girdėjęs panašių klausimų ir nesi užtikrintas, dėl to, ką pasakyti, o galbūt tu pats turi abej... »

UNITY grupelės (KAUNE)

Kas antrą antradienį, 18:30 val. Kaune vyksta UNITY GRUPELĖS .Tai jauki aplinka, Rašto studijos, galimybė pasidalinti savo poreikiais ir išgirsti, kaip gyvena kiti.Prisijunk, nes prie šiltos arbatos puodelio daug lengviau artimai pažinti tuos, kuriuos su... »

Šeštadienį susimatome kavinėje!

Spalio 18 d. kviečiame visus į jaukų diskusijų vakarą pas draugus krikščioniškoje Šeštadienio kavinėje! Tavęs lauks karšta arbata, naujos pažintys ir tiesiog geras laikas su paprastais žmonėm ;)Atsinešk ko nors prie arbatos sau ir dr... »

UNITY sezono atidarymas! (foto)

UNITY - tai vieta, kurioje iš tolo girdi muzikos garsus, kur skamba juokas ir daugybė šypsenų, tai vakarai prieblandoje, kuomet girdi Kūrėjo balsą, jauti Jo prisilietimą, tai kelionė pas vienišus, pas silpnus, pas draugus, tai erdvė, kurioje išsil... »

UNITY Vilniuje gegužės 24 d.

Šį šeštadienį vilniečiai-unitiečiai susitiks jau paskutinį kartą šį sezoną.Laukiame visų nuolatinių dalyvių bei tų, kuriems šis paskutinis sezono renginys bus pirmasis.Giesmė, malda ir žodis.Gegužės 24 d., 18 val., Krivūlės g. 12A, Vilnius.... »

UNITY Afrika (foto)

Jau kurį laiką UNITY turi daug draugų, atvykusių iš saulėtosios Afrikos.Šį šeštadienį kviečiame visus su jais susipažinti!Išgirsi nuostabių liudijimų, apie tai, kaip Dievas juda Afrikoje, kaip Jis pašaukia žmones.Afrikiečiai su mumis... »

UNITY chat'as Vilniuje

Šį kartą „pačiatinti“ apie tai, kas aktualu jums, susitiksime Vilniuje.Jei turi klausimų, susijusių su UNITY veikla, dvasinėmis temomis ar nori kažko paklausti tiesiog apie gyvenimą – rašyk savo klausimėlį, komentarą ar nuomonę, o vakaro atsak... »

Gyvenimo istorijų vakaras balandžio 5 d.

Šį kartą Gyvenimo istorijų vakare apie savo gyvenimo patirtį pasakos svečias iš Latvijos. Kviečiame jau šį šeštadienį susitikti su UNITY draugais, šlovinti drauge su "Unity band'u",dalintis šypsenomis ir šilta... »

Unity ledas

Kovo 29 d. Unity čiuoš ant Akropolio ledoSusitinkam 18 val. prie kasų. Kaina 10 Lt, jei susirinks daugiau nei 10 žmonių - 7 Lt. Mankštinkitės ir galaskit ašmenis:)... »

UNITY grupelės (KAUNE)

Kiekvieną antradienį, 19 val. Kaune vyksta UNITY GRUPELĖS .Tai jauki namų aplinka, Rašto studijos, galimybė pasidalinti savo poreikiais ir išgirsti, kaip gyvena kiti.Prisijunk, nes prie šiltos arbatos puodelio daug lengviau artimai pažinti tuos, kuriuos... »

UNITY naujienos tavo telefone

Jeigu turi noro gauti priminimus apie artėjančius UNITY renginius ir žinoti aktualiausias naujienas, susijusias su mūsų veikla - užsisakyk pranešimus ir jie keliaus tiesiai pas tave į telefoną. Rašyk "Noriu naujienų" ir siųsk numeriu +37063597881.&Sca... »

Jaunimo konferencija Kaune kovo 22 d.

2014 M. KOVO 22 D.PRADŽIA 09:00Kauno krikščionių bažnyčioje[Donelaičio g. 33, Kaunas]KONFERENCIJOJE TAVĘS LAUKIA:* DIEVO ŽODISVyskupas Marek KamińskiPastorius Rytis BerūkštisPastorius Viktor LatyšPastorius Anatolij Pavlovič* ŠLOVINIMASKauno krik&s... »

Kovo 15 d. Unity Vilniuje

Unity vėl rengia šlovinimo vakarą Vilniuje. Ateik ir praleisk laiką prasmingai, susitik su savo draugais ir susipažink su naujais. O ką jau kalbėti apie šiltą arbatėlę ir jaukų bendravimą. Susitinkam šeštadienį, kovo 15 d., 18 val. Krivūlės 12a, V... »

UNITY "INKARAI" STARTUOJA VILNIUJE!

Jau nuo kovo 10 d. "INKARŲ" programa atkeliauja į Vilnių! Prisijunk ir gauk atsakymus į tau rūpimus klausimus: Ar gyvybė atsirado pati? Kas yra Dievas? Ar Biblija patikima? Sužinosi, kokios yra skirtingos pasaulėžiūros, kaip jas atpažinti, kokius argumentus naudoti... »

Šlovinimo ir maldos vakaras

Pirmą pavasario dieną sutik Kaune su draugais.Šį šeštadienį visus kviečiame į Unity šlovinimo ir maldos vakarą. Praleisk laiką drauge su "Unity band" ir išgirst kažką, kas paruošta būtent tau. Visada puiku, kai būnam kartu!... »

TU GALI PADĖTI!

Vasario 22 dieną Unity skelbia nacionaline gerumo diena ir kviečia visus prisijungti prie SOCIAL projekto!UNITY SICIAL - puiki galimybė padėti žmonėms, kuriems ypatingai reikalingas mūsų dėmesys.Geriausia tai, kad prie šio projekto gali prisidėti kiekvienas, nes tam n... »

Vasario 8 d. UNITY Vilniuje (foto)

Šį šeštadienį UNITY vėl lankysis Vilniuje kartu su Indų kilmės svečiu iš Airijos SUMIT SINGH DESWAL, kuris dalinsis savo istorija ir pasakojimu, kaip jo gyvenimo kelias pasuko link krikščionybės.Tavęs taip pat lauks “Unity band“... »

Chat'as

Šį kartą susitiksime didžiojoje salėje „pačiatinti“ apie tai, kas aktualu jums.Jei turi klausimų, susijusių su UNITY veikla, dvasinėmis temomis ar nori kažko paklausti tiesiog apie gyvenimą – rašyk savo klausimėlį, komentarą ar nuomonę, o vaka... »

Didysis penktadienio filmas!

Ši penktadienį (Sausio 17 d.) kviečiame tave į jaukų filmų vakarą. Susimatysime 19 val. Donelaičio g. 33. (Didžiojoje salėje)P.S. Bus Kornės popkornų! :)... »

„History makers“ 2014 konferencija

„History makers“ 2014 m. konferencijos pagrindinis paraginimas – „kovok gerą tikėjimo kovą“!Į šį renginį, kuris vyks jau šio mėnesio 24–25 dienomis Rygoje, gali vykti kartu su UNITY.Renginio kaina: 17 LtKelionės kaina: 35 Lt&... »

Unity Naujakas

Tratata tralialia,Pimpi rimpi opapa.Niuki niuki tririri,Tralivali pipipi.Kuzi tuzi karapuzi,Tinki vinki marmaluzi.Olialia tralialia,Seniems metams jau atia!Naujieji metai tėviškėlės padangėj,O vakaras toks nuostabiai gražus.Kartu su sveteliais ir draugais parankėjSuti... »

Life story night gruodžio 14 d. (Vilniuje)

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Unity social

Šį šeštadienį kviečiame tave prisijungti prie "Unity SOCIAL".Tai projektas, kurio tikslas - padėti vienišiems žmonėms pasijusti reikalingiems bei pasidalinti su jais savo šiluma ir bendravimu.Šįsyk susiskirstę į nedideles g... »

Būk lyderis

„Unity tm“ šiemet lankėsi kiekvienais metais organizuojamoje pasaulinės lyderystės konferencijoje. Jau šį penktadienį turėsi galimybę išklausyti vieną lyderystės seminarą, o taip pat išgirsti ir konferencijoje buvusių narių atsiliepimu... »

UNITY ŠLOVINIMO VAKARAS VILNIUJE

Lapkričio 23 dieną Unity komanda pirmą kartą rengia šlovinimo vakarą sostinėje. Visus norinčius dalyvauti kviečiame 18 val. adresu: Krivulės g. 12, Vilniuje;... »

Didysis šeštadienio filmas!

Ši šeštadienį (lapkričio 16 d.) kviečiame tave į jaukų filmų vakarą. Susimatysime 18 val. Donelaičio g. 33, 5 aukštas.P.S. Galima atsinešti ko nors pakramsnoti :)... »

Gyvenimo istorijų vakaras! (foto)

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Spalio 29 d. PRASIDEDA "INKARAI"!

Kas yra krikščionybė? Ar Biblija patikima? Ar tai, kuo tiki, yra tiesa? Kaip Dievas, būdamas geras ir teisingas, leidžia nutikti baisiems dalykams?Jei ir tu bent kartą esi girdėjęs panašių klausimų, o gal būt nesi užtikrintas dėl savo atsakymo - registruokis si... »

UNITY LAPKRIČIO MĖN. KALENDORIUS

I savaite IV savaite 2 d. Krepšinis 19 d. Inkarai 2 d. Vakaras su Erika 22 d. Būk lyderis! 23 d. Tinklinis II savaite 23 d. Unity Vilniuje 5 d. Inkarai 9 d. Tinklinis V savaite 9 d. Life story night 26 d. Inkarai 30 d. Krepšinis III savaite 30 d. Diskusija 12 d... »

UNITY naujo sezono atidarymas (foto)

Mūsų kantrybė laikui bėgant išsenka, sudėtingoje situacijoje mūsų išmintis pasibaigia, menkas gyvenimo vėjas staiga išsklaido mumyse esančią ramybę, kartais, net ir galėdami, neištiesiame pagalbos rankos, o karšta meilė, neatlaikius i&scaro... »

UNITY tinklinis

Manai, kad atšalus orams nebėra progos pajudėti? Netiesa! Jei esi mergina, Unity tau turi pasiūlymą. Jau spalio 5 dieną kviečiam ne miegoti, o su linksma merginų kompanija žaisti tinklinį. KUR? Pamonės pr. 20. KADA? Spalio 5 dieną (šeštadienį), 9:30h. KĄ... »

Spalio 18-19 d. UNITY SEZONO ATIDARYMAS!

Norime pranešti džiugią naujieną, kad kitą mėnesį pradėsime naują Unity sezoną.Atidarymo renginy planuojame sulaukti svečių iš Australijos Alwyn Matt ir Leah Miriya, iš Latvijos grupės History Makers bei mūsų draugų iš visų Lietuvos miestų. &Scaro... »

Šį šeštadienį maldos ir šlovinimo vakaras

Sveikiname visus sugrįžus po vasaros džiaugsmų, darbų, kaitrų ir audrų į rudens sezoną. Jau šį šeštadienį kviečiame prisijungti prie pasninko ir vakara praleisti Jo artume šlovinimo ir maldos vakare. Jeremijo 33:3... "šaukis Manęs ir i... »

"Unity irklas" jau šį šeštadienį!

Visi, užsiregistravę ir pasiryžę plaukti baidarėmis, renkamės 10 val. prie viešbučio "Park inn". Negalinčius plaukti, bet norinčius išgirsti naujausius irkluotojų įspūdžius, paragauti Jono šašlų bei pasibendrauti prie laužo, kviečiame at... »

Šeštadienį į svečius pas Erika ;)

Vasaros karščiams šiek tiek atslūgus, bet norui praleisti laiką draugų kompanijoje dar neišblėsus, visus, nespėjusius suplanuoti veiklos savaitgaliui ir esančius Kaune, Erika kviečia į svečius šį šeštadienį (liepos 20 d., 15 val.)Pas... »

Vasaros stovykla - „History Makers UNITED 2013”

„Unity“ kviečia paskutines vasaros dienas praleisti kartu Latvijoje, „History Makers UNITED 2013” stovykloje! Pagrindinė šių metų stovyklos tema – pokyčių sezonas („season of change“). Tai puiki galimybė prieš naujus mo... »

UNITY RUNGTYNĖS KLAIPĖDOJE! (papildyta)

Skubame priminti, jog Balandžio 27d. Kauno Unity komanda žais svečiuose prieš Klaipėdos rinktinę. Stebėti rungtynes galima bus tiesiogiai LCC arenoje (Kretingos g. 36, Klaipėda).Po rungtynių planuojamas vakarinis renginys. 18 val. "Manoje".PROGRAMA:- 11 val.... »

Skirkite mums 2% nemokamą paramą internetu

Sveiki, dabar skirti paramą labai paprasta. Jums tai nieko nekainuos, tik truputį laiko, o mums tai išties didelė pagalba. Šią paramą gali skirti tik tie asmenys, kurie 2012 metais dirbo ir mokėjo mokesčius Lietuvoje.Valstybė leidžia Jums pasirinkti kur norite... »

Registracija į jaunimo konferenciją Švenčionyse

Gegužės 4 d. Švenčionyse vyks jaunimo konferencija "Artumas su Dievu". Bus kalbama apie Dievo Žodžio svarbą, Šv. Dvasios veikimą, bei maldą. Šlovinimą ves Kauno krikščionių ir Biržų bažnyčių šlovinimo grupės. Tikslus adresas - Str... »

Ateinantį šeštadienį šlovinimo ir maldos vakaras!

Šį šeštadienį ateik į Unity šlovinimo vakarą! Skambės šlovinimas, malda ir Žodis. Atsinešk vaišių ir praleiskime kartu dar vieną jaukų pavasario vakarą.Balandžio 20 d., 19 val., Donelaičio g. 33 (5 a.)... »

Kodėl Dievas leidžia nutikti tokiems dalykams?

Gal kartais teko gridėti, apie Billi Grem'o (Billy Graham'o) dukters dalyvavimą pokalbių laidoje, kurio pagrindinė tema buvo Rugsėjo 11-osios teroristinis aktas JAV. Pokalbių laidos vedėja Džein Kleison (Jane Clayson) uždavė klausimą: Kodėl Dievas leido tokiai baisybei įvykt... »

Šeštadienį UNITY KREPŠINIS!!!!

Balandžio 27 d. Kauno Unity komanda žais svečiuose prieš Klaipėdos rinktinę! Stebėti rungtynes galima bus tiesiogiai LCC arenoje - išankstinė bilietų rezervacija el. paštu: registracija@unitytm.lt :)Po rungtynių planuojamas vakarinis renginys.Jei dar nes... »

Maisto bankas: padėkime nepritekliuje atsidūrusiems!

Kviečiame jus sudalyvauti Balandžio 12 -13 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) Maisto banko" akcijoje.Ką ten reiks daryti? Tiesiog padalinti skrajutes arba pastovėti prie vežimėlio, į kurį žmonės atneša produktus. Tai tikrai nedaug lyginant su ta n... »

Unity svečiuose - "HISTORY MAKERS" (Lavija)!

Balandžio 6 d. (šeštadienį) į Unity pagaliau atvyksta ilgai laukti svečiai iš Latvijos HISTORY MAKERS!Jaunimo komanda, organizuojanti daug krikščioniškų renginių Latvijoje pirmą kart pasirodys Lietuvoje! Bus daug šlovinimo muzikos, &... »

UNITY SOCIAL: TU GALI PADĖTI!

Artėjant šventėms Unity kūrybinė komanda kviečia visus norinčius prisijungti prie gerumo projekto "Unity Social". Projekto tikslas pasidalinti gerumu ir šiluma su tais, kuriems jos trūksta. Jau šį šeštadienį susitinkame 10 val. Do... »

Unity discovery:"ŽALINGI ĮPROČIAI"

Vis daugiau jaunų žmonių renkasi malonumą teikiančią, bet tuo pačiu sveikatą trikdančią veiklą. Vėliau tokie pomėgiai tampa įpročiu, neretai ir priklausomybe. Nuo ko viskas prasideda? Kaip tai daro įtaką man ir visuomenei? Ar galiu su tuo kovoti?Ieškosime atsakymų &sc... »

Ateinantį šeštadienį Unity iPray!

Praleiskime šeštadienio vakarą prasmingai! Šį savaitgalį ypatingas giesmių, maldos ir jaukios bendrystės vakaras. Atsinešk gerą nuotaiką ir ką nors skanaus prie karštos arbatos:) Praleiskime pirmąjį pavasario vakarą kartu! Kovo 2 d., 18 val... »

Vasario 9-oji NACIONALINĖ SUSHI DIENA!!!

Vasario 9-tąją skelbiame NACIONALINE SUŠI DIENA!Todėl raginame visus iš anksto pasirūpinti žuvies atsargomis, jūros dumbliais, vasabi pasta, ryžiais, pagaliukais ir visokiais kitais neatsiejamais Suši atrubutais! :)Nesvarbu ar tu Kaune, Vilniuje ar Klaip... »

Vakaras su pastorium: "NETURĖJAU LIKTI GYVAS" (foto)

Prieš 50 metų daktarų laikytas mirusiu, ne kartą mirčiai į akis žvelgęs pastorius Nikolaj Siplivij ateinantį šeštadienį svečiuose pas Unity. Sunkiais krikščionybės persekiojimo metais šis žmogus ne tik išlaikė savo tikėjimą, bet ir n... »

UNITY LAPLANDIJA SAUSIO 26 d.! (foto)

kai už lango viskas balta, o išėjus į lauką be galo šalta - negali būti geresnės progos prisiminti tas linksmas vaikystės žiemas, kuomet ištisą dieną galėdavom voliotis sniege, lipdyti triskart už save didesnį Senį Besmegenį, bent kartą nučiuožti nuo kie... »

Didysis šeštadienio filmas!

Ši šeštadienį kviečiame tave į jaukų filmų vakarą. Susimatysime sausio 12 d. 18 val. Donelaičio g. 33, 5 aukštas.P.S. Galima atsinešti ko nors pakramsnoti :)... »

Unity naujakas!

Visi kurie naujų metų išvakarėse būsite Kaune, kviečiame 2013-tuosius sutikti kartu!! Kadangi vaišės suneštinės, todėl gerai būtų, kad parašytumėte kas ką galėtų paruošti:-Mišrainės-Salotos-Kepta vištiena-Mėsos-Sumištin... »

Nuoširdžiausi sveikinimai!

Brangieji, sveikiname su didžiausiomis metų šventėmis ir siunčiame pačius šilčiausius linkėjimus visiems Unity draugams Vilniuje, Klaipėdoje, Biržuose, Mažeikiuose, Panevėžyje, Anglijoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Floridoje,... »

Saltshaker jau šią savaitę

Jau šį šeštadienį prasideda jaunimo konferencija "Saltshaker"!Todėl dar gali užsiregistruoti ir šventinį laikotarpį praleisti Klaipėdoje. Daugiau informacijos http://www.saltshaker.lt/... »

Krikščioniška jaunimo konferencja Saltshaker!

Šį kartą „Saltshaker“ vyks gruodžio 29 - sausio 1 dienomis. Tai keturios nuostabios dienos, kuomet jauni žmonės susirinks kartu mokytis, šlovinti, melstis ir švęsti... Kaip ir kiekvienais metais vienu iš pagrindinių konferencijos progr... »

Unity maldos vakaras

Šį šeštadienį kviečiame tave į jaukų šlovinimo, maldos ir bendravimo vakarą. Susitinkame Donelaičio g. 33, Kaunas (5 aukštas) 18val.Gali atsinešti užkandžių.iki ;)... »

Šį vakarą "BE MY GUEST"

Sveikiname visus su pirmąja žiemos diena! Ta proga Lukas kviečia Unity draugus pas save į svečius paragauti namuose kepto pyrago su karštu šokoladu!`;) Pasiimk mėgstamos arbatos pakelį, skanių sausainiukų, pyrago gabalėlį arba tiesiog fainą stalo žaidimą:)Jei t... »

UNITY krepšinis

Šeštadieniais kviečiame žaisti krepšinį!Kauno kolegijos sporto salėje(Pramonės pr. 20, Kaunas)Pradžia: 9:50 val. (renkamės 9:30 prie įėjimo)Dalyvavimo mokestis 5 LtRegistruokitės siųsdami savo vardą, pavardę numeriu 8 600 41931Iki susitikimo arenoj!... »

Lapkričio 24 d. "Gyvenimo istorijų vakaras" (foto)

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Nelauk Kalėdų, kai stebuklus gali daryti šiandien!

Lapkričio 17 d. Unity kūrybinė komanda kviečia visus norinčius prisijungti prie gerumo projekto "Unity Social". Projekto tikslas pasidalinti gerumu ir šiluma su tais, kuriems jos trūksta. Jau šį šeštadienį susitinkame 13val. Donelaičio g... »

Unity Discovery

Neseniai per didelę dalį pasaulio praūžė "Halloween'o" vakarėliai. Tačiau kas iš tiesų tai per diena: spalvingas maskaradas, komercinė šventė ar tiesiog kažkas "iš Amerikos"? O taip pat kokį tai ryšį turi su Lietuvoje minima &q... »

Unity grupelės jau ir Klaipėdoje!

Viliuje grupelė vyksta trečiadieniais 18 val.Žirmūnų g. 54-85 (Vytas 867280558)Kaune grupelės vyksta antradieniais 19 val. Donelaičio g. 33, V aukštas, Cente (Šaras 860218212)Birželio 23-iosios g. 13-32 , Dainavoje (Paulius 867282657)Klaipėdoje grupelė vyksta t... »

Didysis penktadienio filmas!

Šį žvarbų rudens penktadienį kviečiame tave į jaukų filmų vakarą. Susimatysime spalio 26 d. (PENKTADIENĮ)19 val. Donelaičio g. 33, 5 aukštas.P.S. Galima atsinešti ko nors skanaus prie arbatėlės:)... »

Unity sezono atidarymas!!!

Po greit prabėgusios vasaros vėl grįžtame į naująjį Unity renginių sezoną! Atidaryme Hillsong projektas, akimirkos iš praėjusio sezono, vaišės ir dar daugiau..:)Laukiame tavęs ir visų Unity draugų! Spalio 20 d. Kaune, Donelaičio 33, V a.... »

Unity Camp'us 2012 nuotraukos

Vasaros sezono užbaigimo akimirkos - žvilgsnis iš arčiau:)... »

Kelionė i "Unity camp'us"

Vykstanties bendru transportu: Užsiregistravusiems į "Unity" autobususIšvykimas iš Kauno: 9:30 nuo "Parkinn" viežbučio Adresas: Donelaičio g. 33. Telefonas +37068610735 (Goda);Išvykimas iš Vilniaus: 10:00 nuo "Forum Palace... »

Unity stovykla'12 REGISTRUOKIS!

Tradiciniu vasaros sezono užbaigimu tapęs renginys vėl kviečia prisijungti! Visos trys dienos ant Nečiūnų ežero kranto bus pilnos poilsio ir pramogų. Tinklinis, krepšinis, futbolas, lauko tenisas ir šachmatai, varžybos, stalo žaidimai, pirtys, kubilai, maudynės... »

"Baltic Youth festival" kelionė su UNITY!

Visai greit vėl visi susimatysime, nes ateinatį šeštadienį Rygos arenoje ilgai lauktas BALTIC YOUTH FESTIVAL! Informacija užsiregistravusiems vyti į festivalį su UNITY:- Būtina turėti savo pasą / asmens tapatybės kortelę. - Jei tau nėra 18 m. Su savimi būtina t... »

Gegužės 26 d. Unity DVIRATIS!!!

Paskutinį gegužės šeštadienį kviečiame į kvapą gniaužiančią kelionę su dviračiais!Pajudėsime nuo "Parkinn" viešbučio, Donelaičio g. 33, 12 val."Kelionės" trukmė ~ 4, 5 valandos.Tau reiktų su savimi turėti dviratį, atsarginę kamerą, su... »

Gegužės 19 d. Unity dviračių žygio apšilimas!

Šį šeštadienį, gegužės 19 d. kviečiame prisijungti į kelionę su dviračiais!Tai bus "apšilimas", prieš gegužės 26 d. vyksiantį "Unity dviračių žygį".Pajudėsime nuo "Parkinn" viešbučio, Donelaičio g. 33, 1... »

Balandžio 27 d. Unity paskaita: TOLERANCIJA

Ką reiškia būti tolerantišku? Kaip šis reiškinys įtakoja mus ir aplinkinius? Šiandieninis tolerancijos suvokimas vertybė ar blogybė? Visa tai ir daugiau Unity paskaitoje su lektoriumi Emu Griciumi "TOLERANCIJA"Pradžia: Balandžio 2... »

Baltic Youth Festival renginys "CONNECT" KALIPĖDA!

Neseniai turėjome gerą "CONNECT" šlovinimo vakarą Kaune, o šį šeštadienį siūlome prisijungti prie "CONNECT" KLAIPĖDOJE!Vieta: LCC tarptautinio universiteto patalpose, Klaipėdoje, Kretingos g. 36.Laikas: Balandžio 21 d. Nuo 18:0... »

Skirkite mums 2% nemokamą paramą internetu

Sveiki, dabar skirti paramą labai paprasta. Jums tai nieko nekainuos, tik truputį laiko, o mums tai išties didelė pagalba. Šią paramą gali skirti tik tie asmenys, kurie 2011 metais dirbo ir mokėjo mokesčius Lietuvoje.Valstybė leidžia Jums pasirinkti kur norite... »

ŠVĘSKIM VELYKAS KARTU! ;)

Sveikinam visus su artėjančiomis šventėmis ir linkime, kad Jūsų džiaugsmui nieko netrūktų! :)Balandžio 8 d. (sekmadienį) 10 val. Kristaus prisikėlimo iškilmes kviečiame sutikti Kauno krikščionių bažnyčioje.17 val. planuojame Velykinį "SUSHI PARTY&qu... »

Būk balandžio mėnesį su UNITY!

8 d. UNITY VELYKOS14 d. iPray 21 d. Unity Dokumentika 28 d. Unity paskaita: "Tolerancija" *Nuo balandžio dešimtos dienos startuoja naujas projektas "Unity grupelės" ...šiek tiek vėliau bus daugiau informacijos apie jas :)... »

Kovo 31 d. Kaune vyks Baltic Youth Festival renginys "CONNECT"!

Šis mėnuo mums buvo ypatingas svečių gausuma ir dėmesiu, bet tai dar ne viskas! Paskutinįjį mėnesio savaitgalį svečiuose laukiame skirtingų bendruomenių jaunimo iš viso Kauno regiono.Vakaro programoje: Baltic Youth Festival projekto pristatymas, galėsim daugiau... »

Šį šeštadieni UNITY SOCIAL!

Unity kūrybinė komanda kviečia visus norinčius prisijungti prie gerumo projekto "Unity Social". Projekto tikslas pasidalinti gerumu ir šiluma su tais, kuriems jos trūksta. Jau šį šeštadienį susitinkame 12val. Donelaičio g. 33, V auk&scar... »

Šiandien "BE MY GUEST"

Penktadieniį vakare pas mus atvyksta jaunimas iš Biržų! Kviečiame prisijungti.Ir šiltai sutikti mūsų svečius :)Viskas vyks kitoje vietoje nei visuomet: Nemuno g. 16A., II-aukštas (jaunimo klube)18 val. Galima atsinešti vaišių ir geras nuota... »

Didysis penktadienio filmas!

Šį penktadienį kviečiame tave į jaukų filmų vakarą. Susimatysime kovo 9 d. (PENKTADIENĮ) 19 val. Donelaičio g. 33, 5 aukštas.... »

Gyvenimo istorijų vakaras su ALBERTU LUČUNU

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Tiesioginė renginių transliacija

Nuo šio unity renginius gali stebėti tiesiogiai!... »

Unity paskaita: "Zeitgeist melas"

Ar galime aklai tikėti tuo, kas rodoma per televiziją? Kaip atpažinti kada mums meluoja? Ateinantį šeštadienį Jūsų dėmesiui paskaita "Zeitgeist melas".Pradžia: Vasario 25 d. 18 val.Adresas: Donelaičio g. 33, 5 aukštasPaskaitos trukmė: 2 val.Pas... »

UNITY ŽIEMOS VILLAGE!

Ištikimiausius ir aktyviausius Unity narius kviečiame į žiemos village! Palvok, kas tau praėjusiais metais Unity‘je buvo įdomu, ko trūko arba tiesiog kas paliko giliausią įspūdį. Taip pat pamąstyk apie 2012 m., ko tikiesi, kokių idėjų ir pasiūlymų turi. Unity Vi... »

Unity svečiuose EMAS GRICIUS

Ateinantį šeštadienį išskirtinis "BE MY GUEST" vakaras. Svečiuose ilgai lauktas LCC tarptautinio universiteto studentų koordinatorius EMAS GRICIUS. Kviečiame visus sausio 21 d. (šeštadienį) 18val.Adresu: Donelaičio g. 33, V aukštas, Kaunas.P.S. Nepamirškite pasikviesti draug... »

Unity Discovery "Netradicinės religijos"

Turbūt ne kartą einant laisvės alėja ar kita jundria gatve sutikai ar bent iš šono matei po du vaikštančius juodais kostiumais dėvinčius vyrus, arba moteris siūlančias nemokamus žurnaliukus su drauge gyvenančių žmonių ir gyvūnų paveiksliukais, arba siūlančius atvirutes ir pr... »

Pasitikti naujųjų kviečiame į Klaipėdą!

Šiais metais Unity naujuosius sustiks krikščioniškoje jaunimo konferencijoje, "Saltshaker" ("Druskinė")."Saltshaker", tai puiki galimybė jaunimui sutikti naujuosius metus krikščioniškoje aplinkoje, maldoje, &sc... »

Šį šeštadienį Unity social

Artėjant didžiausioms metų šventėms Unity kūrybinė komanda kviečia visus norinčius prisijungti prie gerumo projekto "Unity Social". Projekto tikslas pasidalinti gerumu ir šiluma su tais, kuriems jos trūksta. Jau šį šeštadienį susi... »

Unity discovery "Magiškasis pasaulis"

Kekvienas turbūt ne kartą esame girdėję apie nepaaiškinamus reiškinius, žmones, turinčius ypatingų galių.O gal ir kai kurie iš mūsų yra susidūrę savo gyvenime su antgamtiškąja, nežemiška jėga.Kas tai yra, vienus traukiantis, kitus gąsdinantis, tas paslaptingas pasaulis?Šį še... »

Važiuok į Vilties festivalį kartu su Unity!

Festivalis vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje spalio 29-30 dienomis nuo 18 val.Programoje jungtinis net 400 balsų choras. Savo mintimis apie viltį idalinsis garsus evangelistas, tarptautinės krikščioniškos labdaros organizacijos (Samaritan´s Purs... »

Flashmob'as KAUNO Rotušės aikštėje!

Šį šeštadienį (Spalio 22 d.) šoksime už viltį Kauno rotušės aikštėje. Prisijunkt gali ir tu! Jei nemoki šokio, nenusimink,lauksime tavęs repeticijoje, kurioje galėsi išmokti.Šeštadienio programa:14.00 &Sca... »

Gyvenimo istorijų vakaras

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Vėstančius spalio savaitgalio vakarus kviečiame praleisti kartu!

Spalio 1 d. LaisvadienisSpalio 7 d. (penktadienis) Didysis penktadienio filmasSpalio 15 d. Life story night Spalio 22 d. Worship-Pray nightSpalio 29 d. Važiuojam į Vilties festivalį... »

Būk žalias, šok, sodink ir skleisk VILTĮ rugsėjo 24 d. Vilniaus Katedros aikštėje!

Šią savaitę repetuosim 'flash mob'ą"!Repeticijos:09 19 d. Kaunas 19.30 (Donelaičio g. 33, V aukštas)09 21 d. Kaunas 18.00 (Donelaičio g. 33, V aukštas)09 23 d. Kaunas 18.30 (Donelaičio g. 33, V aukštas)09 22 d. Vilnius 19.00 (Gilužio g. 15, V... »

Europos krepšinio čempionatą žiūrėkime kartu!

Šį šeštadienį jau paskutinės lietuvių rungtynės šiame čempionate, todėl ateik į Unity ir dideliame ekrane stebėk Lietuvos - Graikijos mačą. Renkamės 20 val., atsinešk čipsų, kakakolos ir bambonkių. Tavo draugai- mūsų draugai:)Donelaičio g.... »

UNITY Camp'us 2011 FOTO!!!

Jau galeite peržiūrėti Unity Camp'us 2011 nuotraukas! Gražių prisiminimų visiems!... »

Unity camp'us afterparty

Turbūt visi pritars, kad “Unity camp’us” buvo geriausia vieta praleisti paskutines vasaros dienas! Norim pasveikinti jus su šiltu rudeniu ir pasakyti, kad jau pasiilgom jūsų. Todėl jau šį šeštadienį visus, kurie dalyvavo campe, i... »

UNITY Camp'us - PRIMINIMAS!

Primename!Registracija į stovyklą vyks nuo 18 val. (Į stovyklą reikia atvykti ne anksčiau)Rekomenduojame pasiimti:higienos priemones,maudymosi reikmenis, priemones nuo uodų,šiltų rūbų komplektą, bus galimybė išsikepti dešrelių ar šašlykų.Je... »

Transportas į "Unity camp'us"

Transporto kaina iš Kauno ir Vilniaus yra 35 Lt. Jei užsisakėte, bet dar nesumokėjote - būtinai turėkite šią sumą su savimi autobuse.Išvykimas ketvirtadienį 16 val. Kaunas: Donelaičio g. 33 (prie viešbučio "Park inn Neris")Liuda: 8677629... »

UNITY camp'us 2011 jau greitai!!!!

Unity camp‘us – tai didžiausias tokio pobūdžio vasaros renginys mūsų šalyje, kuriame susirinks jauni žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kitų valstybių. Nepalik paskutinio vasaros savaitgalio nesuplanuoto! Jau šiandien registruo... »

Comm' Unity

Rytoj jau paskutinis Unity šeštadienio vakaras šį sezoną. Todėl ateik ir kartu pasidžiauk tuo, kas šiemet nuveikta, bei išgirs pirmuosius planus ir poreikius Unity camp‘us 2011. Jau šiandien pagalvok, kuo norėtum prisidėti, kok... »

Gyvenimo istorijų vakaras

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Unity Diskusija

Šį kartą kviečiame prisujungti prie dar vienos diskusijos šiandien tikrai aktualia tema: simbolizmas animacijoje. Paskutiniu metu didžiuosiuose kino ekranuose pasirodo nemažai brangiai kainuojančių animacinių filmų, daug investuojama į jų scenarijus, herojus įg... »

Unity Discovery "Netradicinės religijos"

Turbūt ne kartą einant laisvės alėja ar kita jundria gatve sutikai ar bent iš šono matei po du vaikštančius juodais kostiumais dėvinčius vyrus, arba moteris siūlančias nemokamus žurnaliukus su drauge gyvenančių žmonių ir gyvūnų paveiksliukais, arba siūla... »

Unity Movie night "Letters to God"

Šį vakarą Jūsų dėmesiui išskirtinė istorija apie aštuonerių metų berniuką, kuris serga labai sunkia liga, tačiau jo tikėjimas ir viltis yra tipriau už visas aplinkybes. Filmas įkvėptas tikros gyvenimo istorijos. Ateik su gera nuotaika ir nepamiršk... »

Skirkite mums 2% nemokamą paramą internetu

Sveiki, dabar skirti paramą labai paprasta. Jums tai nieko nekainuos, tik truputį laiko, o mums tai išties didelė pagalba. Šią paramą gali skirti tik tie asmenys, kurie 2010 metais dirbo ir mokėjo mokesčius Lietuvoje.Valstybė leidžia Jums pasirinkti kur norite... »

UNITY ŽIEMOS VILLAGE 2011 FOTO!!!

Jau galite peržiūrėti Unity Village Winter 2011 nuotraukas! Laužo kvapas, šašlykai, šlovinimas, pokalbiai, pirtis ir draugai...gera prisiminti.Linkėjimai visiems ir iki greito kitame Village!Žiūrėti nuotraukas... »

UNITY krepšinis

Šeštadieniais kviečiamežaisti krepšinį!Rokų vid. mokyklos sporto salėje(Vijūnų g. 2, Kaunas)Pradžia: 11 val.Jeigu norite gauti smulkesnę informacijąarba priminimus apie sportą - registruokitėstel.: 8 600 41931.Iki susitikimo arenoj!... »

Discovery vakaras

Neaprėpiama.. neapsakoma.. neišmatuojama... nesuvokiama...Uniy discovery night jau šiandien, 18val. Donelaičio 33, Kaunas... »

Unity maldos vakaras

Šį šeštadienį ateik į Unity maldos vakarą ir išgirsi tuos, kurių gal dar niekad negirdėjai, o taip pat turėsi galimybę trumpai susipažinti su Malaviu.Kepam sausainius, kviečiam draugus ir susitinkam kaip visada 18 val., Donelaičio g. 33 (5 a.).... »

Diskusijos tema: "Išlikimas"

Šį šeštadienį nepraleisk Unity diskusijų vakaro! Kalbėsime tikrai aktualia tema ir esame įsitikinę, kad neapsieisime neišgirdę tavo nuomonės. Na o po karštų debatų nusiraminsime su arbatėle ir skanausim suneštinių vaišių. Saus... »

UNITY Camp'us 2010 FOTO!

Pagaliau pasirodė ilgai lauktos Unity Camp'us nuotraukos! :)... »

Unity Camp'us afterparty

Dar kartą didelis AČIŪ visiems kurie prisidėjot, kurie palaikėt, kurie dalyvavot Camp'us 2010!!!!Tikimės, kad visi spėjote gerai pailsėti ir atsigauti :)Jei kas dar nespėjot tai dar turite laiko iki savaitgalio!Šeštadienį turėsim mažyti after'į, žiūrėsime kartu... »

Back to the 50’s FOTO!

XX amžius, kaip nei vienas kitas, buvo pilnas pasaulinio masto politinių ir ekonominių įvykių. Tačiau šis laikotarpis taip pat buvo nepaprastai įvairus ir kas dešimtmetį besikeičiančia pop kultūra. XX amžiaus pradžią nuženklino du pasauliniai karai, daugybė kon... »

Būk mano svečias! FOTO.

Šeštadienį, svečiuose pas Luką, nuostabiai praleidome laiką bendraudami, kepdami šašlykus, žaisdami tinklinį ir futbolą.Čia galite peržiūrėti kelias akimirkas:... »

Gyvenimo istorijų vakaro FOTO!

Life story night – tai jaudinančių ir neįtikėtinų istorijų vakaras. Gyvenimo istorijų... Dažnai net nesusimąstom apie tai, kaip iš tiesų gyvena šalia mūsų esantys žmonės, per ką jie eina, ką jaučia. O kiek daug yra įvykę negirdėtų ir niekam neišpas... »

Andrius Navickas. „Patobulintos“ krikščionybės gundymai

Gyvename valstybėje, kurioje bent 8 iš 10 žmonių vadina save krikščionimis. Taigi, net įvertinus pastarųjų metų emigracijos bangos dydį, galima teigti, kad Lietuvoje gyvena daugiau nei 2 milijonai žmonių, teigiančių, jog seka paskui Kristų. Matant tokius skaiči... »

Skirkite mums nemokamą 2 % paramą internetu

Sveiki, dabar skirti paramą labai paprasta. Svarbiausia, kad tai Jums nieko nekainuos, tik truputį laiko, o mums tai išties didelė pagalba. Norint skirti paramą, turite užpildyti specialią Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) paruoštą formą (forma FR0512). Pa... »

Jau galite peržiūrėti UNITY Village Winter foto!

švyka į jaukų namelį ant ežero kranto, apsuptą gamtos ir sniego. Unity kūrybinė komanda šią išskirtinę išvyką skiria tik ištikimiausiems ir aktyviausiems nariams bei visam Kauno krikščionių bažnyčios jaunimui.... »

Jau galite peržiūrėti UNITY Laplandija foto!

Įsibėgėjus tikrai žiemai, kai už lango viskas balta, o išėjus į lauką be galo šalta - pagalvojome, jog ir negali būti geresnės progos prisiminti tas linksmas vaikystės žiemas, kuomet ištisą dieną galėdavom voliotis sniege, lipdyti triskart už save didesn... »

Šeštadieniais kviečiame žaisti krepšinį!

Šeštadieniais žaidžiame krepšinį! Žaidžiame Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje (Vijūnų g. 2, Kaunas), 13:30 val.Už salės nuomą mokame kiekvieno sportuojančio įnašais (5 Lt už vieną kartą, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus). Laikas arba data ga... »

Naujas straipsnis. „Unity team“: mūsų svajonė – Vienybė

Svajonės prasideda mintyse, o kad jas „užsiaugintume", tereikia nepaleisti iš rankų gerų darbų ir tikėjimo. Ne veltui Paulius griežtai perspėjo žmones: „Neapsigaukite! Iš Dievo nepasišaipysi. Ką žmogus sėja, tą ir pjaus. Kas sėja savo kū... »

Jaunimo konferencija Mažeikiuose (foto)

Lapkričio 30-31 dienomis Mažeikiuose vyko jaunimo konferencija „The time has come", kurią organizavo Mažeikių bažnyčia „Life and peace". Renginyje dalyvavo apie 500 jaunų žmonių iš įvairių šalių. Be abejo Unity tm negalėjo neprisijungti. Ž... »

SVEIKINAME!!! Fotokonkurso "Catch the dream" nugalėtoją!

Po ilgos ir spalvingos Unity Campus fotokonkurso atrankos, pagaliau išsirinkome pagrindinį nugalėtoją!!! Pirmąją vietą užėmė - ekspresyvi, dinamishka, Unity Campus vienybės nuotaiką bei labiausiai konkurso temą atspindnti nuotrauka - "Vienybės šniūrai"... »

UNITY LONDON (foto)

Unity kūrybinė komanda savaitgalį (spalio mėn.) lankėsi Didžiosios Britanijos sostinėje LONDONE. Dalyvavo grupės „Gyvai" koncertuose, susitiko su Londono lietuvių krikščionių bendruomenės jaunimu, taip pat turėjo progą susipažinti su Hillsong muzikantais be... »

Katedroje narkotikais prekiavęs Mečka: ištrūkau iš pragaro

Kauno bazilikoje narkotikus pardavinėjęs Mečislovas Ivanauskas neabejoja, kad Dievas už pakarpos jį ištraukė iš velnio nagų. Dabar jis - aktyvus Veiklių žmonių bendrijos narys. „Kai eidavau Kauno senamiesčio gatvėmis, užuosdavau, kuriuose namuose gaminami... »

Jaunimo 2CO9 konferencija Mažeikiuose.

Jau aštuntąjį kartą Mažeikių krikščioniškas centras „Gyvenimas ir ramybė“ organizuoja konferenciją jaunimui iš įvairių Bažnyčių. Šiais metais planuojama sulaukti svečių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusi... »

Be My Guest (foto)

Šiltas ir jaukus vakaras pas Audrių sode su šaslykais ir naktiniu kinu lauke :) kelios akimirkos iš "Be My Guest"! >>>Warm and cousy evening in Audrius garden with shashlykai and movie night :) Chek some fotos from "Be My Guest&qu... »

FOTOKONKURSAS: geriausia UNITY Camp'us akimirka - Catch the dream!

Siųsk savo nuotrauką iš Unity Camp'us 2009 stovyklos foto konkursui "Geriausia UNITY Camp'us akimirka" ir laimėk prizą - leidyklos OBUOLYS įsteigtą "Žaidimų knygą". Nuotraukos, kurios atitikis Unity Camp'us šūkį: "Pasiek savjonę!",... »

UNITY Camp'us 2009 FOTO!!!

Jau galite paskaityti ir peržiūrėti neseniai praėjusio UNITY Camp'us 2009 nuotraukas!!!... »

UNITY hostel '08 (foto)

2008 08 29-31 dienomis vyko renginys Unity hostel. Tai buvo tikrai ypatingas laikas, todėl manome, kad norėtumėte prisiminti keletą akimirkų, iš prėjusių metų nedidelio camp'o.FOTOGALERIJADISKUTUOK APIE UNITY HOSTEL '08... »

UNITY beach (foto)

Dalyvavusiems - prisiminti, o negalėjusiems prisijungti - kartu pasimėgauti. Ežeras, tinklinis, šašlykai, laužas ir gitara. Nepaprasta, pilna šypsenų, diena Metelių papludimyje. Unity Beach buvo kažkas, ką norėtųsi pakartoti dar kartą!FOTOGALERIJADISKUTU... »

UNITY picnic 2 (foto)

Jau gali peržvelgti akimirkas iš sekmadienio pikniko! Nei debesys, nei vėjas, nei lietus mūsų neįveikė, buvo begalo gera praleisti popietę kartu. Nenusimink, jei nepavyko sudalyvauti, bet būtinai prisijunk kitą kartą!FOTOGALERIJADISKUTUOK APIE UNITY PICNIC 2... »

Be my guest! (foto)

Super vakaras pas Audrių sode su šaslykais ir naktiniu kinu lauke :) kelios akimirkos iš "Be My Guest"!>>>Amazig evening in Audrius garden with shashlykai and movie night :) Chek some fotos from "Be My Guest"!... »

Nori važiuot į Unity Camp‘us nemokamai? hi5!

Šį mėnesį „Guosta" baigė statyti ir įrengė dar kelispapildomus poilsio namelius. O tai reiškia, kad gavome net 40 naujų vietų!!!!Norintys NEMOKAMAI važiuoti į Unity Campus turi puikią galimybę - hi5.hi5 - rask keturis draugus norinčius kartu važiuoti... »

UNITY village

Praėjusį savaitgalį Unity kūrybinė komanda kartu su ištikimiausiais ir aktyviausias nariais išvyko į kaimą palydėti senųjų mokslo ir kūrybos metų, aptarti atliktus darbus, jau pasiektus ir siektinus tikslus. Čia keliatas akimirkų iš "Unity village&q... »

Jau galite registruotis į UNITY Camp`us!

Unity camp‘us – tai didžiausias tokio pobūdžio vasaros renginys mūsų šalyje, kuriame susirinks jauni žmonės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kitų valstybių(Latvijos, Lenkijos, Airijos, Indijos, Vokietijos, Švedijos). Tai pilnas poil... »

Krikščioniška vasaros stovykla

Paskubėkite registruokis i krikščionišką vasaros stovyklą "Unity camp`us", kuri vyks prie Guostos ežero 2009 m. rugpjūčio 28-30 dienomis. Tai pilnas poilsio ir pramogų kompleksas ant Guostos ežero kranto: profesionali krepšinio aikštelė,... »

2009-05-16 Futbolo mačas Nr.3 (foto)

Šį šeštadienį (2009.05.16) įvyko jau trečiosios Unity futbolo rungtynės Rokų futbolo aikštėje! Lygis auga ne savaitėmis, bet valandomis!!! Įsitikinkite patys peržiūrėję nuotraukų fotoalbumą. Diskutuok apie futbolo mačą Nr. 3... »

2009-04-30 Unity picnic'as (foto)

Jau galite peržiūrėti Unity picnic nuotraukas... »

2009-05-02 Futbolo mačas Nr.2

Šeštadienį (2009.05.02) jaunimelis žaidė futbolą ish visų jėgų ir dūšios jau antrą kart. Shaunuoliai!!! Kitą šeštadienį, t.y. gegužės 9 d. vėl planuojamas futbolo mačas. Kviečiam prisijungti! Čia keletas kadrų iš vykusio mačo (Nr.2).... »

2009-04-17 Vakarėlis „Studentiškos Velykos“

LKSB kviečia į Velykų vakarėlį!Kas: Vakarėlis „Studentiškos Velykos“Kur: Nemuno g. 16 a, 3 aukštas, KaunasKada: š.m. balandžio 17 d. (penktadienį), 18:00 val.Atnešk ko nors užkąsti sau ir draugui, ir būk pasiruošęs/-usi linksmai... »

2009-03-23 "Unity indiškai" (foto)

Tikimės, kad gerai praleidai šeštadienio vakarą. Štai keletas akimirkų iš "Unity indiškai". Diskutuok apie UNITY Indiškai... »

Žiūrėsim filmą!

Šį šeštadienį kviečiame tave į jaukų šiltą ir nuotaikingą filmų vakarą. /> Bilieto kaina: 20Lt juokaujam :) užteks atsinešti tik popkornų, čipsų, coca colos, bananų, apelsinų, ledų ar bet ko, ką mėgsti kramtyti žiūrėdamas filmą:) Susitinkam 19:00val. Donelaičio g. 33, 5 aukš... »

 


 

 

 

 

 

 

UNITY ŠLOVINIMO VAKARAS VILNIUJE
Unity naujakas!
Unity sezono atidarymas!!!